top of page

DATOVÉ OKRUHY

Pronájmy datových okruhů v rámci ČR jsou realizovány pomocí nejkvalitnějších, vysokokapacitních mikrovlnných spojů a zálohovaných optických sítí. Služby jsou určeny primárně pro operátory, poskytovatele internetu a firemní zákazníky.

Datové okruhy nabízí zákazníkům vyhrazené šířky pásma s takřka neomezenou kapacitou v síti a možností velmi rychlého navýšení, v případě potřeby. Samozřejmostí je možnost zálohování jednotlivých tras a volba terminačního bodu v ČR nebo zahraničí. Spolehlivost služeb je podpořena non-stop dohledem a servisními středisky v Praze, Brně a Ostravě. 

Pro zákazníky, požadující připojení více poboček do jedné konzistentní sítě, připravíme řešení datové VPN. Díky tomuto řešení získá zákazník profesionální, zabezpečenou, plně garantovanou firemní infrastrukturu s využitím pro počítačové a cloudové systémy.

Vlastnosti

10Mb/s - 100Gb/s INTERFACE

Služby k dispozici na 10M až 100G rozhraní s odpovídající kapacitou.

ZÁLOHOVANÉ A PRUŽNÉ ŘEŠENÍ

Poskytujeme bezpečné a zálohované řešení Vaší sítě, bez nutnosti investic do vlastní infrastruktury.

VOLBA KONFIGURACE

Možnost konfigurace služeb jako point-to-point nebo point to multipoint topologie.

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ

Snadné navýšení datové kapacity a internetové konektivity. Využívejte a plaťte pouze kapacitu, kterou opravdu využíváte. 

PODPORA JUMBO RÁMCŮ

Podpora Jumbo packetů až do 9000 bytů, podpora QinQ.

NON-STOP SERVIS

Dohled služeb, vysoká spolehlivost  a plná podpora 365 dní v roce.

Proč NHK Solutions ?

Našim zákazníkům nabízíme možnost volby z široké nabídky řešení určených k propojení firemních poboček v rámci ČR i zahraničí a přístupu k internetu. 

Nabídka obsahuje nákladově nejekonomičtější variantu dostupných ethernetových služeb vhodných pro každého poskytovatele nebo koncového zákazníka.

INDIVIDUALITA - Uvědomujeme si, že každý zákazník je jiný, každý zákazník má své individuální potřeby a každý zákazník chce svou individuální péči.

DOSTUPNOST - Komunikace je efektivní nástroj jen pokud je technicky funkční a dostupný. Proto věnujeme velkou pozornost tomu, aby naše služby byly dostupné 24hodin denně, 7dní v týdnu a 365dní v roce. Můžete se spolehnout.

KVALITA - Užíváme si výsledky našeho snažení, naše motivace je úspěšně dokončený projekt. Pracujeme tvrdě na tom, abychom poskytli zákazníkům to nejlepší.  

​ŽÁDNÁ

LOKALITA

NENÍ

NEDOSTUPNÁ

BUĎTE S NÁMI V KONTAKTU

Zpráva byla přijata. Budeme Vás co nedříve kontaktovat.

bottom of page