top of page

INSTALAČNÍ PRÁCE

Zajišťujeme instalace přenosových systémů DWDM, instalace páteřních i zákaznických mikrovlnných spojů, LTE a 3G technologií, ale i zákaznických CPE.

Instalační práce zahrnují i veškeré práce související s přípravou profesionální instalace. Součástí služby je akvizice bodů, zajištění svolení pro umístění zařízení, individuálního oprávnění, hygienické i požární protokoly a statické výpočty. 

Vlastnosti

PODPOROVANÉ TECHNOLOGIE

Spoje v koordinovaných pásmech

Mikrovlnné spoje ve volných pásmech

E-Band

DWDM systémy

PDH a SDH přenosové systémy

3G/LTE

VÝSTAVBA

Fyzická analýza a návrh trasy

Akvizice retranslačních bodů

Měření frekvenčního spektra

Výstavba atypických konstrukcí

Montáž, konfigurace a zprovoznění podporovaných technologií

Vnitřní a vnější kabelové rozvody

Změny konfigurací, upgrade firmware

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA

Statické posudky

Studie proveditelnosti

Projektová dokumentace

Příděl kmitočtů

Digitální model terénu

Dokumentace skutečného provedení

Revize elektro

Proč NHK Solutions ?

Instalace veškerých technologií odpovídají vysokým standardům, definovaným významnými telekomunikačními operátory v ČR a zahraničí. 

Standardnem je dodržení veškerých předepsaných kvalitativních a bezpečnostních norem. 

 

Připojte se k profesionálům a využívejte služby s maximální možnou kvalitou, individuálním přístupem a vysokou přidanou hodnotou. 

INDIVIDUALITA - Uvědomujeme si, že každý zákazník je jiný, každý zákazník má své individuální potřeby a každý zákazník chce svou individuální péči.

DOSTUPNOST - Komunikace je efektivní nástroj jen pokud je technicky funkční a dostupný. Proto věnujeme velkou pozornost tomu, aby naše služby byly dostupné 24hodin denně, 7dní v týdnu a 365dní v roce. Můžete se spolehnout.

KVALITA - Užíváme si výsledky našeho snažení, naše motivace je úspěšně dokončený projekt. Pracujeme tvrdě na tom, abychom poskytli zákazníkům to nejlepší.  

VÍCE NEŽ 1000 INSTALOVANÝCH SPOJŮ ROČNĚ

Související služby

POSLEDNÍ MÍLE

Umožňujeme operátorům a poskytovatelům internetu využít v síti vždy nejmodernější MW technologie, bez nutnosti vysokých investic a nákladů na servis.

SPRÁVA A SERVIS SÍTÍ

Nakonfigurujte si servisní program tak, aby maximálně vyhověl Vašim potřebám. Od dostupnosti náhradních dílů až po délku servisního zásahu. Všechny služby jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, v celé ČR.

DATOVÉ OKRUHY

Pronájmy datových okruhů v rámci ČR jsou realizovány pomocí nejkvalitnějších, vysokokapacitních mikrovlnných spojů a zálohovaných optických sítí. Služby jsou určeny primárně pro operátory, poskytovatele internetu a firemní zákazníky.

BUĎTE S NÁMI V KONTAKTU

Zpráva byla přijata. Budeme Vás co nedříve kontaktovat.

bottom of page