top of page

SPRÁVA A SERVIS SÍTÍ

Nakonfigurujte si servisní program tak, aby maximálně vyhověl Vašim potřebám. Od dostupnosti náhradních dílů až po délku servisního zásahu. Všechny služby jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, v celé ČR.

Na všechny námi instalované technologie poskytujeme záruční a pozáruční servis. Díky maximálně vyškoleným technikům, skladům náhradních dílů a non-stop pohotovosti, jsme schopni poskytnout servisní služby i nejnáročnějším zákazníkům non-stop. Nabízené servisní programy mohou zahrnovat i péči o MW spoje tj.pravidelné profylaktické prohlídky, při nichž se zařízení, kabelové trasy a příslušenství pečlivě kontrolují a v případě potřeby opraví.

Vlastnosti

PARAMETRY SLUŽBY

Servisní služby poskytujeme jako jednorázové, nebo dlouhodobě smluvně vázané projekty. Služba je určena pro zásahy vyvolané poruchou, nebo na základě požadavků zákazníka. Servis je poskytován pro vlastní implementované technologie, ale i technologie dodávané třetí stranou.

HLAVNÍ ČINNOSTI

Proaktivní monitoring

Odstranění poruchy na místě zákazníka, obnova funkčnosti zařízení v nejkratším možném termínu s následnou definitivní opravou

Přezkoušení funkčnosti zařízení

Změny nastavení konfigurace HW a SW dle požadavků zákazníka

Reporting servisních zásadhů

ROZSAH TECHNOLOGIE

Mobilní sítě LTE, 3G, 2G

Datové sítě LAN, MAN, WAN

Přenosové systémy SDH, PDH

Radiové sítě

Telfonní ústředny

Optické a metalické sítě

Strukturované kabeláže

Audiovizuální systémy, informační zařízení

Napájecí systémy 48V DC, 230V/400V, záložní zdroje

Technologické prostory včetně stojanů, rozvodů a klimatizací

Proč NHK Solutions ?

Díky servisním službám od NHK Solutions zákazník neřeší personální náklady na servisní pohotovost.

Snížení nákladů na servisní činnosti a jejich outsorcing je jen jednou z výhod využití této služby. Naše společnost se stará o velmi široké portfolio technologií a proto drží i know how servisovaných technologií a technologických celků v rámci celé ČR. 

INDIVIDUALITA - Uvědomujeme si, že každý zákazník je jiný, každý zákazník má své individuální potřeby a každý zákazník chce svou individuální péči.

DOSTUPNOST - Komunikace je efektivní nástroj jen pokud je technicky funkční a dostupný. Proto věnujeme velkou pozornost tomu, aby naše služby byly dostupné 24hodin denně, 7dní v týdnu a 365dní v roce. Můžete se spolehnout.

KVALITA - Užíváme si výsledky našeho snažení, naše motivace je úspěšně dokončený projekt. Pracujeme tvrdě na tom, abychom poskytli zákazníkům to nejlepší.  

BUĎTE S NÁMI V KONTAKTU

Zpráva byla přijata. Budeme Vás co nedříve kontaktovat.

bottom of page