top of page

FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

Obnovitelný zdroj energie pro vaši rodinu nebo malou i velkou firmu

Nechcete být závislí na neustále rostoucích cenách energií od velkých korporací a preferujete zodpovědný a udržitelný přístup k naší planetě? S obojím vám pomůžeme.

Vlastnosti

Rodinné domy

Fotovoltaická elektrárna s akumulací do baterií, je moderním a ekologickým zdrojem energie vašeho domu. Využití fotovoltaických článků je umožněno po celý rok, podmínkou jejich provozu je jen sluneční záření.

 

Detailní nabídku a refernce naleznete na samostatném webu VOLTIN.cz

PRO FIRMY A INSTITUCE

Díky spolupráci s námi změníte svůj pohled na využití energie. Pomůžeme vám optimalizovat náklady a pomoci připravit vaši společnost na budoucí výzvy.

Nabídku FVE pro firemní zákazníky naleznete na webu VOLTIN.cz

Proč NHK Solutions ?

Služby NHK Solutions nabízejí flexibilní, škálovatelné řešení, které podporuje celou řadu protokolů, rozhraní a úrovní ochrany. 

Připojte se k profesionálům a využívejte služby s maximální možnou kvalitou, individuálním přístupem a vysokou přidanou hodnotou. 

INDIVIDUALITA - Uvědomujeme si, že každý zákazník je jiný, každý zákazník má své individuální potřeby a každý zákazník chce svou individuální péči.

DOSTUPNOST - Komunikace je efektivní nástroj jen pokud je technicky funkční a dostupný. Proto věnujeme velkou pozornost tomu, aby naše služby byly dostupné 24hodin denně, 7dní v týdnu a 365dní v roce. Můžete se spolehnout.

KVALITA - Užíváme si výsledky našeho snažení, naše motivace je úspěšně dokončený projekt. Pracujeme tvrdě na tom, abychom poskytli zákazníkům to nejlepší.  

EFEKTIVNÍ RŮST

KAPACITY VAŠICH SÍTÍ

Specifikace

Kapacity

10Mb, 100Mb, 200Mb, 360Mb, 1Gb, 2Gb, 4Gb 

Frekvence

10GHz, 11GHz, 17GHz, 18GHz, 24GHz, 70/80GHz a další

Podporovaní výrobci

Racom, Huawei, Siklu, Siae, NEC, Ericsson

BUĎTE S NÁMI V KONTAKTU

Zpráva byla přijata. Budeme Vás co nedříve kontaktovat.

bottom of page