ROZHODNĚTE SE PRO

 NHK Solutions

Jsme si jisti, že máme řešení, které uspokojí Vaše nejnáročnější požadavky. Pracujeme s vysoce kvalitními technologiemi a přinášíme inovativní a kvalitní řešení s garantovanými parametry dostupnosti služeb. NHK Solutions je společnost s dlouhodobou tradicí na telekomunikačním trhu.

Služba umožňuje telekomunikačním operátorům a poskytovatelům internetu využít v síti vždy nejmodernější mikrovlnné technologie, bez nutnosti vysokých investic a nákladů na servis.  Podívejte se blíže na nabídku transparentní, neagregované kapacity mezi dvěmi vybranými body pomocí spojů ve volných a koordinovaných pásmech.

V rámci ČR jsou služby realizovány pomocí nejkvalitnějších, vysokokapacitních mikrovlnných spojů a zálohovaných optických sítí. Umožňují  operátorům a poskytovatelům internetu přenosové rychlosti od 2Mbps do limitu kapacity poslední míle. Datové okruhy lze využít pro připojení firemních zákazníků vyžadujících symetrický Ethernet, nebo pro páteřní konektivitu.

INSTALACE TECHNOLOGE

NHK Solutions zajišťuje výstavbu a servis páteřních mikrovlnných spojů, zákaznických spojů, DWDM, včetně zajištění veškerých doplňkových služeb, jako např.akvizice bodů, projektové dokumentace, testování a synchronizace telekomunikačních sítí.

Na všechny námi instalované technologie poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Díky maximálně vyškoleným technikům, skladům náhradních dílů a non-stop pohotovosti, jsme schopni poskytnout servisní služby i nejnáročnějším zákazníkům non-stop. 

Optická a metalická infrastruktura sítí elektronických komunikací (EK). Přenosové systémy pro mobilní operátory (GSM/3G/4G/LTE). MW spoje a WiFi objektová řešení. Analýzy infrastruktury, návrhy řešení, studie proveditelnosti, inženýrská a projektová činnost, výstavba, servis, opravy. Outsourcing řešení a služeb.  Zastoupení výrobců: RACOM, Siklu, Siae, Imco Power, LEAX/Arkivator. Prodej, servis, testování, opravy, kalibrace.  Správa, údržba, servis, revize. Nepřetržité služby technické podpory. Servis v rámci celé ČR.

ZAJÍMAJÍ VÁS NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE

NÁS

Tel. 604737752

Email. obchod@nhk.cz

NAVŠTIVTE

NÁS

Štěrboholská 560/73

102 00 Praha 10

 

OSLOVTE 

NÁS