top of page

ROZHODNĚTE SE PRO

 NHK Solutions

Jsme si jisti, že máme řešení, které uspokojí Vaše nejnáročnější požadavky. Pracujeme s vysoce kvalitními technologiemi a přinášíme inovativní a kvalitní řešení s garantovanými parametry dostupnosti služeb. NHK Solutions je společnost s dlouhodobou tradicí na telekomunikačním trhu.

Služba umožňuje telekomunikačním operátorům a poskytovatelům internetu využít v síti vždy nejmodernější mikrovlnné technologie, bez nutnosti vysokých investic a nákladů na servis.  Podívejte se blíže na nabídku transparentní, neagregované kapacity mezi dvěmi vybranými body pomocí spojů ve volných a koordinovaných pásmech.

V rámci ČR jsou služby realizovány pomocí nejkvalitnějších, vysokokapacitních mikrovlnných spojů a zálohovaných optických sítí. Umožňují  operátorům a poskytovatelům internetu přenosové rychlosti od 2Mbps do limitu kapacity poslední míle. Datové okruhy lze využít pro připojení firemních zákazníků vyžadujících symetrický Ethernet, nebo pro páteřní konektivitu.

INSTALACE TECHNOLOGE

NHK Solutions zajišťuje výstavbu a servis páteřních mikrovlnných spojů, zákaznických spojů, DWDM, včetně zajištění veškerých doplňkových služeb, jako např.akvizice bodů, projektové dokumentace, testování a synchronizace telekomunikačních sítí.

Na všechny námi instalované technologie poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Díky maximálně vyškoleným technikům, skladům náhradních dílů a non-stop pohotovosti, jsme schopni poskytnout servisní služby i nejnáročnějším zákazníkům non-stop. 

IP KAMEROVÉ SYSTÉMY S UMĚLOU INTELIGENCÍ

Návrh, dodání, instalace, servis. Využívání technologie forenzního vyhledávání výrazně zkracující čas hledání daného incidentu, mnoho předdefinovaných analýz využívajících metody „deep learning“, časová synopse záznamu „Time Compresor“ , behaviorální analýzy, rozpoznávání lidských tváří a SPZ vozidel, počítání osob. sítí.

INTERNET A WIFI SÍTĚ

Vyhrazený garantovaný internet až 1 Gbps s veřejnou pevnou IPv4 či IPv6 pro firemní zákazníky a státbní správu, s nezávislou zálohou pro vysokou dostupnost, SLA a dohled. Návrh, dodání, instalace, servis jednoduchých i sofistikovaných WiFi sítí. Realizace projektů WIFI4EU.  

internet_edited.jpg

ZAJÍMAJÍ VÁS NAŠE SLUŽBY?

fixline_edited.jpg

PEVNÉ HLASOVÉ SLUŽBY

Zajištění samostatné telefonní linky či náhrada stávající ústředny virtuálním hlasovým systémem propojujícím různé prostředky komunikace s firemním informačním systémem s garantovanou dostupností, zajištění přenosu čísel či přidělení nových. 

Možnost doplnění o buňkový bezdrátový systém pro pokrytí vnitřních i venkovních prostor areálů.

.

Optická a metalická infrastruktura sítí elektronických komunikací (EK). Přenosové systémy pro mobilní operátory (GSM/3G/4G/LTE). MW spoje a WiFi objektová řešení. Analýzy infrastruktury, návrhy řešení, studie proveditelnosti, inženýrská a projektová činnost, výstavba, servis, opravy. Outsourcing řešení a služeb.  Zastoupení výrobců: RACOM, Siklu, Siae, Imco Power, LEAX/Arkivator. Prodej, servis, testování, opravy, kalibrace.  Správa, údržba, servis, revize. Nepřetržité služby technické podpory. Servis v rámci celé ČR.

KONTAKTUJTE

NÁS

Tel. 604737752

Email. obchod@nhk.cz

NAVŠTIVTE

NÁS

Štěrboholská 560/73

102 00 Praha 10

 

OSLOVTE 

NÁS

Success! Message received.

bottom of page